Pracownik produkcji- tworzenie bukietów kwiatowych - bonus 90 euro - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji- tworzenie bukietów kwiatowych - bonus 90 euro

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Szukasz pracy za granicą i jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu? Lubisz pracę przy kwiatach? Jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

    • Agencja Pracy Axidus (Kraz 8517) specjalizuje się w rekrutacji kandydatów na stanowiska produkcyjne. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownik produkcji- tworzenie bukietów kwiatowych.

    • Jako pracownik będziesz wykonywał/a proste prace związane z tworzeniem bukietów kwiatowych. Twoim zadaniem będzie odpowiednie dobranie kwiatów oraz dodatków i tworzenie bukietów na podstawie instrukcji, zgodnie z zamówieniem od klienta. Następnie wykonane przez Ciebie kompozycje zostaną przygotowane do wysyłki i sprzedawane w kilku holenderskich supermarketach i kwiaciarniach.

    Stawka: od 10,24€/h

    Extra płatne nadgodziny i weekendy! (odpowiednio 25% i 50%).

    Elastyczny czas trwania umowy! Od 12 do 72 tygodni!

    Oferujemy:

    • możliwość szybkiego podjęcia pracy,

    • regularne tygodniowe wypłaty przelewane co piątek na konto,

    • legalną pracę w dla renomowanych firm sektora spożywczego,

    • łatwy proces rekrutacyjny on-line (umowa podpisywana przed wyjazdem),

    • zapewnione komfortowe zakwaterowanie (wspólne dla par i grup znajomych),

    • bezpieczny zorganizowany transport z Polski do Holandii i z powrotem,

    • po przepracowaniu 5 tygodni wypłacamy BONUS w wysokości 90 euro!

    • praca od poniedziałku do soboty w wymiarze do 51 godzin tygodniowo

    • gwarancja minimum 32 godzin pracy na tydzień - w przypadku mniejszej liczby godzin wypłacamy ekwiwalent!

    Oczekujemy:

    • dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu,

    • umiejętności pracy w zespole,

    • chęci i zaangażowania podczas wykonywania obowiązków,

    • doświadczenie w pracy z kwiatami będzie dodatkowym atutem!

    Justyna +48797401095

    Klaudia +48780062300

    Natalia +48509056809

Kontakt:

Jak aplikować?

  • Użyj przycisku 'Aplikuj teraz' widocznego w ogłoszeniu i wyślij do nas swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą od razu po otrzymaniu zgłoszenia.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii