Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 kwietnia 2021

Pracownik produkcji - produkcja kanapek HOLANDIA - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji - produkcja kanapek HOLANDIA

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Praca na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu kanapek, tortilli i wrapów oraz innych przekąsek. Specyfika pracy wymaga zachowania wysokiej dbałości o higienę. Praca w chłodnych warunkach (ok. 12-13 stopni Celsjusza) oraz w systemie zmianowym.

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Dyspozycyjność na dłużej.
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze spożywczym.
    • Chęć pracy w systemie zmianowym.
    • Dbałość o higienę pracy.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny System bonusowy - bonus dla nowych pracowników 150 EUR netto, bonus rekomendacyjny 100 EUR i bonus dla osób mieszkających prywatnie - 350 EUR
    • Zatrudnienie na dłuższy okres.
    • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy.
    • Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki zmianowe.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii