Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 9 kwietnia 2021

pracownik produkcji - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

pracownik produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • zadania

    • obsługa linii produkcyjnej

    oczekujemy

    • wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku na produkcji
    • dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym (4 dni pracy, 4 dni wolnego)
    • umiejętności obsługi komputera (podstawowy excel)
    • chęci nawiązania długofalowej współpracy

    oferujemy

    • umowę o pracę stałą (bezpośrednio z zakładem pracy)
    • atrakcyjne wynagrodzenie 3600 zł brutto + premia do 600 zł brutto
    • możliwość otrzymania dodatkowych 3000 zł za polecenie pracownika
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitowa, akcje świąteczne, ubezpieczenie na życie)
    • dofinansowanie do posiłków
    • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Kłodzko, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin ,Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii