Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 kwietnia 2021

Pracownik produkcji - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Twoje obowiązki:

    • Praca przy maszynach produkcyjnych,
    • Umieszczanie zamrożonych bloków mięsa (20kg) w maszynie,
    • Mycie pojemników oraz przewożenie ich między poszczególnymi działami produkcji.

    Oczekiwania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
    • Gotowość do wykonywania cięższych fizycznie prac w chłodnych warunkach,
    • Gotowość do pracy zmianowej,
    • Dobra znajomość języka (angielski / niemiecki / holenderski),
    • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

    Zapewniamy:

    • Wynagrodzenie: 10€ brutto + 0,60€ dodatku ADV do każdej godziny,
    • Obowiązują również dodatki zmianowe oraz dodatki za nadgodziny!
    • Pomoc w organizacji wyjazdu z Polski,
    • Zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających w Holandii,
    • Zakwaterowanie,
    • Darmowy dojazd do pracy,
    • Opiekę koordynatorów,
    • Stabilne i legalne zatrudnienie.

Kontakt:

Aplikuj lub zadzwoń do nas już teraz! +48660554500

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Link do rekrutacji: https://timing.traffit.com/public/form/a/MHVGTg==

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii