Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 29 kwietnia 2021

Pracownik produkcji - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
    • współpracę do wyboru:
      * 5 dni w tygodniu w tym weekendy sobota w godzinach 05:00-13:00 lub 08:00-16:00 (Grafik ustalany na miesiąc z góry) -> WŁASNY DOJAZD
      *  4 dni w tygodniu w tym weekendy sobota w godzinach 05:00-16:30 lub 17:00-04:30 (Grafik ustalany na miesiąc z góry) -> ZAPEWNIAMY TRANSPORT
    • wynagrodzenie składające się z podstawy 3 143zł/msc brutto + premia + dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz nadgodziny,
    • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc),
    • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Zakres obowiązków:

    • pobieranie surowca magazynu zgodnie z recepturami produkcyjnymi,

    • prace przy stole inspekcyjnym: ocena wizualne jakości surowca, obróbka wstępna,

    • zasilenie linii produkcyjnych w surowce,
    • pakowanie towaru do opakowań zbiorczych i ustawianie na paletach,
    • kontrola szczelności oraz jakości zgrzewu opakowania jednostkowego,
    • nadzorowanie procesu kompletacji

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • badania sanitarno-epidemiologiczne - WARUNEK KONIECZNY!
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • dobra organizacja pracy.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii