Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik produkcji Nr ref.: /JOBS.pl Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za:   Kontrolę jakości komponentów oraz wyrobów gotowych, Selekcję i sortowanie części, Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy, Pracę zgodnie z przekazaną instrukcją od Koordynatora. Wymagania wobec Kandydatów :   Dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność, Dokładność, a także zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, Sprawność fizyczna oraz dobry wzrok, Motywacja do działania, Możliwość pracy tylko na 2 zmiany. Korzyści z podjęcia zatrudnienia:   Oferujemy dobre wynagrodzenie oraz godziwe warunki pracy, Zdobycie doświadczenia w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (opłacone składki ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego), Możliwość awansu. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...