Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik produkcji Holandia Nr ref.: /JOBS.pl Od kandydatów wymagamy :   posiadanie prawa jazdy dobrej organizacji czasu pracy rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Firma oferuje:   atrakcyjne wynagrodzenie; dobre warunki socjalno – mieszkaniowe; opiekę polskich koordynatorów; przejazd do Holandii licencjonowaną firmą ; pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.   Osoby zainteresowane spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie swojego CV Zapraszamy do biura Graser Sp. Z O.O. ul. 3-go Maja 7/2 85-016 Bydgoszcz Tel. (52)321-60-60 lub 691-785-188 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...