Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik produkcji - drob Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Dla naszego klienta w okolicach Goor  poszukujemy kandydatów chętnych do pracy przy obróbce drobiu. . Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin.   Praca polega na podstawowych czynnościach produkcyjnych związanym z obróbka drobiu. Pakowanie oraz kontrola mięsa drobiowego. Przyklejanie etykiet, ważenie oraz produkcja szaszłyków. Wymagania: Doświadczenie w pracy przy drobiu lub w sektorze produkcji. Odporność na stres i szybkie tempo pracy. Sumienność, dokładność I samodzielność dokonywanej pracy. Znajomość j. angielskiego/niemieckiego – dodatkowy atut. Własne auto- mile widziane. Dobra kondycja fizyczna I chęć pracy w zimnym otoczeniu. Mieszkanie w Goorn lub w okolicach lub gotowość przeprowadzki do mieszkania agencji. Oferujemy: Dobre wynagrodzenie oraz  warunki mieszkaniowe. Praca w pełnym wymiarze godzin. Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dluższy okres czasu Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie do Nas swojego CV korzystając z przycisku "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...