Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Pracownik ogólnobudowlany - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik ogólnobudowlany

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • produkcja pokryw betonowych
    • przewożenie wózkiem widłowym elementów produkcyjnych
    • praca na hali produkcyjnej i placu załadunku

  • Wymagania:

    • uprawnienia na wózki widłowe
    • lub
    • uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego
    • dyspozycyjność
    • chęć do pracy dwuzmianowej
    • zdolności manualne
    • sprawność fizyczna
    • wykształcenie min. podstawowe
  • Oferujemy:

    • pracę dwuzmianową (6-14/14-22)
    • odzież roboczą
    • zatrudnienie poprzez Agencję Pracy na okres próbny (4 miesiące) po tym czasie możliwość przejścia na stałe zatrudnienie do klienta
    • umowa zlecenie z pełnym ZUS
    • stałą pracę blisko centrum Gdańska
    • stawka wynagrodzenia 2600 brutto miesięcznie
  • Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem pb.orunia.2016 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne w godzinach 9-17.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Więcej info pod numerem tel.: 500 898 097 lub 58 55 43 678.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii