Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

PRACOWNIK MAGAZYNU (zbieranie zamówień) ze znajomością języka! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Rozpoczęcie pracy: od zaraz Wymagania: Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną! Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, Umiejętność pracy w zespole, Elastyczność co do pracy w różnych godzinach Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność, Mile wdzianie prawo jazdy Oferujemy: -Stawki wiekowe euro brutto/h: 18 lat - euro; 5,96 19 lat - euro; 6,33 20 lat - euro; 6,85 21 lat - euro; 7,56 22 lata - euro; 8,40 23lata i więcej; 8,87 -Zakwaterowanie: Płatne według stawek wiekowych (za dzień): do 20 roku życia: pokój jednoosobowy: 12,79 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 10,55 euro/dzień, pokój trzyosobowy: 9,23 euro/dzień, 21 lat: pokój jednoosobowy: 13,51 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 11,27 euro/dzień, pokój trzyosobowy: 9,59 euro/dzień, 22 lata: pokój jednoosobowy: 14,22 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 11,98 euro/dzień, pokój trzyosobowy: 9,95 euro/dzień, 23 lata lub więcej: pokój jednoosobowy: 14,29 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 13,41 euro/dzień, pokój trzyosobowy: 10,66 euro/dzień, Zakwaterowanie zazwyczaj w pokojach dwuosobowych!   -Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 21,19 euro/tydzień, niezależnie od wieku Prosimy o załączenie pliku CV w języku polskim lub angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy o zgłaszanie się przez formularz rekrutacyjny. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .