Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik Magazynu Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Rozpoczęcie pracy: od zaraz! Miejsce pracy:Delfzijl Praca na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia   Praca na magazynie, załadunek i rozładunek produktów oraz drukowanie etykiet. Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny, sprawdzany rozmową telefoniczną prawo jazdy – mile widziane numer SOFI – mile widziany doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane Oferujemy: Stawki wiekowe euro brutto/h: 18 lat – 6,05 euro 19 lat – 6,15 euro 20 lat – 6,32 euro 21 lat – 6,50 euro 22 lata – 7,5 euro4 23 lata – 8,87 euro   -praca także dla par! -zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika -ubezpieczenie zagwarantowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika Prosimy o załączenie pliku CV w języku polskim lub angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy o zgłaszanie się przez formularz rekrutacyjny. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...