Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik magazynowy (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie Nr ref.: 133/ECS/1016 Obowiązki: - kompletacja dostaw dla klientów oraz przesunięć międzymagazynowych, - przyjmowanie i wydawanie towarów i opakowań kaucyjnych (butelek zwrotnych, kontenerów, palet) zgodnie z wystawionymi dokumentami pod względem jakościowym i ilościowym, - terminowy wyładunek i załadunek podstawionych samochodów, - właściwe wykorzystanie powierzchni magazynowej poprzez układanie towarów i opakowań zgodnie z przyjętymi w magazynie oddziału zasadami składowania towarów i opakowań, - przestrzeganie zasady FIFO (pierwsze przyszło - pierwsze wyszło) w stosunku do towarów z terminem przydatności do spożycia, - obsługa powierzonego sprzętu (wózki, przenośniki, dźwigi etc.) zgodnie z ich przeznaczeniem i instrukcją obsługi. Wymagania: - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, - książeczka sanitarno-epidemiologiczna, - sprawność fizyczna, - chęci i zaangażowanie do pracy, - chęć do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: - umowę o pracę, - premię uznaniową, - pracę w międzynarodowej firmie, - możliwość rozwoju dla najlepszych pracowników, - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...