Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracownik linii produkcyjnej Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Jest to praca na linii produkcyjnej. Do Twoich obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało pakowanie opłatków (m.in. w postaci cienkich papierów jadalnych). Dodatkowo praca polega na obsłudze wózka widłowego. Wymagania: - co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - dokładność - uprawnienia na wózki widłowe - gotowość do podjęcia stałej współpracy - gotowość do podjęcia pracy zmianowej Oferujemy: - atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie  9,50€/h brutto oraz dodatki zmianowe - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski - dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne - dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...