Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 kwietnia 2021

Pracownik hali - Katowice - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik hali - Katowice

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • Wykładanie, przekładanie towaru.

    • Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu budowlanego

    • Prace magazynowe i logistyczne

    Oczekujemy:

    • Entuzjazmu i chęci do pracy.

    • Dyspozycyjności.

    • Gotowości do pracy fizycznej.

    • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

    • Zaangażowania.

    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od 01.04. na okres 1 miesiąca.

    • Pracę w elastycznym grafiku na pełen etat, praca po 8h dziennie.

    • Stawkę godzinową: 18,65 zł brutto/h.

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.

    • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.

    • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

    • Pracę w przyjaznej atmosferze.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

    Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii