Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik fizyczny- drób Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Dla naszego klienta w okolicach Hoogeveen poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji przy drobiu. Praca jest w pełnym wymiarze godzin. Praca polega na pakowaniu, ważeniu oraz układaniu drobiu na tacki.   Wymagania: Doświadczenie w pracy przy drobiu lub w sektorze produkcji. Odporność na stres i szybkie tempo pracy. Sumienność, dokładność I samodzielność dokonywanej pracy. Znajomość j. angielskiego/niemieckiego – dodatkowy atut. Własny auto- mile widziane. Dobra kondycja fizyczna I chęć pracy w zimnym otoczeniu. Mieszkanie w Hoogeveen lub okolicach lub gotowość przeprowadzki na mieszkanie służbowe. Oferujemy: Dobre warunki mieszkaniowe. Praca w pełnym wymiarze godzin. Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu Klikając w link dowiesz się więcej na temat pracy : https://www.youtube.com/watch?v=crE3upG9paI Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...