Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 18 kwietnia 2021

Pracownik czyszczący kabiny lakiernicze / Pracownik fizyczny - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik czyszczący kabiny lakiernicze / Pracownik fizyczny

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:
    • czyszczenie kabin lakierniczych (praca fizyczna),
    • ściąganie farby szpachelką oraz rozpuszczalnikiem,
    • wywożenie odpadów z piaskarki,
    • mycie kabiny karcherem.
    Wymagania:
    • pełnoletność,
    • dyspozycyjność do pracy w niedzielę oraz do wykonania badań lekarskich w tygodniu,
    • gotowość do pracy w pozycji wymuszonej: kucanie, klękanie oraz do pracy stojącej,
    • gotowość do pracy w odzieży roboczej: kombinezon zabezpieczający, obuwie ze stalowym noskiem,
    • możliwość dojazdu na zmianę poranną lub nocną do Gliwic, autobusami: 93, 186, 259, 280, 692, 699, 924.
    Oferujemy:
    • dodatkową pracę w oparciu o umowę-zlecenie,
    • pracę w godzinach 22:00-06:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek,
    • pracę w Gliwicach, przy ul. Leonarda da Vinci 10,
    • stawkę 20 zł brutto (dla uczniów/studentów, którzy nie ukończyli 26 lat jest to stawka "na rękę"),
    • odzież i obuwie zabezpieczające,
    • pełne wdrożenie do pracy,
    • wsparcie przełożonego i kolegów z pracy,
    • dodatkowe przerwy na odpoczynek w trakcie pracy,
    • przyjemną atmosferę i możliwość nawiązania długiej współpracy,
    • wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu i zawsze na czas!
    Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

    Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2, piętro 1, w godzinach 09:00-15:00.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii