Praca przy produkcji żywności dla wegetarian (Holandia) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresNiderlandy,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Praca przy produkcji żywności dla wegetarian (Holandia)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • praca na dłuższy okres
    • pracownik zajmuje się kontrolą procesu produkcyjnego
    • do obowiązków należy też kontrola jakości gotowego produktu
    • pakowanie i przygotowywanie żywności również jest zadaniem pracownika
    • pracownik będzie też etykietował produkty i wykonywał drobne czynności administracyjne
    • praca w chłodnych warunkach (7-9°C)

    Wymagania:

    • własny środek transportu
    • chęć do pracy w chłodnych warunkach
    • pozytywne nastawienie do pracy przy linii produkcyjnej
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziana znajomość języków obcych

    Oferujemy:

    • stawkę 12,93 euro brutto za godz.
    • zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • pracę na zmianie dziennej w godz. 7:00-18:00

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii