Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pomoc w sklepie medycznym Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Pilnie poszukujemy osoby do pomocy w sklepie medycznym na zastępstwa - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na około 40 godzin w miesiącu. Do obowiązków będzie należało obsługa klienta podczas zastępstw głównego pracownika a także wsparcie promocyjne w środowisku medycznym.   Mile widziane: doświadczenie w pracy w handlu najlepiej w sklepie medycznym, obsługa komputera na poziomie dobrym; wykształcenie medyczne o kierunku: fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, ortopedia, pielęgniarstwo lub osoby po ukończonym kursie "towaroznawstwo z zakresu artykułów medycznych" Mile widziani: emeryci, renciści chcący aktywnie spędzać czas a przy tym dorobić. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt:   Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .