Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pakowacz Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki: przepakowanie i oznaczanie komponentów raportowanie wyników kontroli praca według instrukcji praca w systemie zmianowym Wymagania: dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym) zdolności manualne i dobry wzrok umiejętność działania wg procedury skrupulatność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania Oferta: motywacyjny system premiowy, atrakcyjne stawki godzinowe umowa zlecenie ubezpieczenie od NNW praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku   Osoby zainteresowane współpracą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji CV.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...