Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 kwietnia 2021

Operator wsparcia produkcji - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator wsparcia produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyny produkcyjnej zgodnie z dokumentacją technologiczną
    • prawidłowe oznakowanie produktów
    • kontrola produktów za pomocą narzędzi pomiarowych, głównie suwmiarki

    Nasze oczekiwania :

    • chęć do pracy
    • predyspozycje do pracy fizycznej, stojącej
    • dyspozycyjność do pracy również w godzinach nocnych

    Co przygotowaliśmy w zamian:

    • zatrudnienie od zaraz
    • umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
    • pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • ubezpieczenie PZU na preferencyjnych warunkach
    • możliwość przystąpienia do PPK
    • dodatek za pracę w godzinach nocnych

Kontakt:

Dodatkowe informacje pod nr tel. 573 207 664

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii