Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 kwietnia 2021

Operator wózka widłowego przedniego - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator wózka widłowego przedniego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Obsługa wózków widłowych przednich.
    • Rozładunek i załadunek ciężarówek.
    • Uzupełnianie pustych lokacji w magazynie.
    • Przewożenie palet z towarem.
    • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
    • Inne prace magazynowe.

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe.
    • Doświadczenie jako operator wózka widłowego.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu.
    • Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stawka 11,00 - 12,50 euro/h uzależniona od doświadczenia.
    • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
    • Dodatki w przypadku pracy zmianowej.
    • Atrakcyjny system bonusowy.
    • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
    • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
    • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
    • Transport do pracy na terenie Holandii.
    • Ubezpieczenie.
    • Opiekę polskich koordynatorów.
    • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
    • Możliwość długoterminowej współpracy!

    Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii