Operator Wózka Widłowego - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresEisfeld
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator Wózka Widłowego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Jako operator wózka widłowego odpowiadasz za załadunek i wyładunek tektury falistej,
    • Pomagasz w obsłudze maszyn i instalacji produkcyjnej w trybie czterozmianowym,
    • Wspierasz osiągnięcie jakościowych i ilościowych wyników produkcyjnych,
    • Aktywnie uczestniczysz w wykonywaniu prac konserwacyjnych i bieżącego utrzymania oraz usuwaniu awarii i wykonywaniu prac porządkowych w weekendy,

    Wymagania:

    • W idealnym przypadku techniczne wykształcenie zawodowe,
    • Odpowiednie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku w przedsiębiorstwie przemysłowym,
    • Operatorzy wózków widłowych muszą posiadać ugruntowane umiejętności i ważne uprawnienia do kierowania pojazdami.
    • Posługujesz się komunikatywnym niemieckim - warunek konieczny

    Oferujemy:

    Progroup oferuje pracę i perspektywy rozwoju dla wydajnych pracowników, którzy w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie chcą wspólnie z innymi mierzyć się z nowymi wyzwaniami i kształtować przyszłość. Cenimy zaangażowanie i pracowitość, wynagradzamy sukcesy i wspieramy utalentowanych pracowników, którzy efektywnie pracują w zespole i są przebojowi. U nas czeka na Ciebie umowa o pracę, wysokie zarobki, serdeczna atmosfera w pracy i mozliwość dalszego rozwoju zawodowego. Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację. Na aplikacjach należy podać numer referencyjny, najbliższy możliwy termin podjęcia pracy i propozycję wynagrodzenia.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii