Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Operator Wózka Widłowego Nr ref.: /JOBS.pl Jest to praca w firmie  produkcyjnej działającej w branży opakowań metalowych. Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy samodzielna obsługa wózka widłowego: Hyster o udźwigu 1,6-3,5 ton (typ: counterbalance) oraz pozostałe prace magazynowe. Wymagania: Umiejętność obsługi wózka typu counterbalance Uprawnienia do obsługi wózka widłowego Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny Oferujemy: Jest to oferta pracy tymczasowej  na podstawie fińskiej umowy o pracę Stawka: 11,80 eur brutto/godz Praca od zaraz, min 6 m-cy, z możliwością przedłużenia  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie:  CV  na adres mailowy z dopiskiem w temacie: Fork/fin//2016   KONTAKT:   Tel., 48 698 334 737 Opteam Poland Sp.  z o.o. 40-004  Katowice, Ul. Korfantego 2/934   Opteam Poland Sp.z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia  o numerze certyfikatu  4458. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...