Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 kwietnia 2021

Operator wózka widłowego (m/k) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator wózka widłowego (m/k)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:
    • wykonywanie prac magazynowych takich jak: przyjęcie towarów, składowanie, transport wewnątrz zakładu,
    • praca przy obsłudze produkcji - paleciak elektryczny, pociąg logistyczny,
    • obsługa wózka widłowego.
    Wymagania:
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - wymagamy uprawnień UDT,
    • mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku,
    • gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
    • atrakcyjny system premiowy do 500 zł brutto / miesiąc,
    • pakiet rekreacyjno-sportowy,
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii