Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Operator Wózka Widłowego- Dział surowców Nr ref.: /JOBS.pl Obsługa ręcznego wózka widłowego z możliwością podnoszenia do wysokości ok 3,5 metra oraz obsługa widłowego wózka czołowego. Praca przy komputerze (system SAP). Rozładunek dostaw, przyjmowanie dostaw w systemie, odpowiednie ich oklejanie i umieszczanie w dedykowanej dla konkretnego surowca strefie magazynowej.  Kompletacja zamówień produkcyjnych.  Utrzymanie porządku w magazynie oraz jego obrębie. Uprawnienia do obsługi wózka widłowego Aktualna książeczka sanepidu Znajomość systemu SAP Dyspozycyjność w systemie 3 zmian wynagrodzenie stawka 18 zł brutto/h + premia kwartalna do 750 zł brutto, umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dostęp do bezpłatnych ciepłych napoi dostęp do bezpłatnego ciepłego posiłku Benefity (Multisport, zniżki na kursy językowe, rabaty na artykuły spożywcze) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...