Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Operator produkcji Nr ref.: /JOBS.pl Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Demontaż, czyszczenie i montaż manualny wyrobów z zachowaniem wymogów jakościowych i ilościowych, - Obsługa specjalistycznych urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne, - Wykonywanie prac kontrolnych na każdym etapie pracy oraz uważność na możliwość ponownego wykorzystania komponentów do produkcji, - Wiedza z zakresów procesów obróbczych oraz praktyczna umiejętność pracy na maszynach Sinumerik (810D lub/i 840D), - Umiejętność szlifowania, wyważania bądź napraw urządzeń mechanicznych, - Umiejętność czytania rysunków technicznych/montażowych - Utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji, - Przestrzeganie przepisów BHP oraz dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia, - Utrzymywanie obszaru w jak najwyższej czystości i porządku. Wymagania: - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, - Minimum dwa lata doświadczenia w pracy przy montażu, naprawach urządzeń mechanicznych, mile widziane doświadczenie w regeneracji turbosprężarek, - Praktyczna znajomość pracy przy użyciu narzędzi i elektronarzędzi, oraz z wykorzystaniem maszyn Sinumerik (810D lub/i 840D), - Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim, - Umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...