Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 kwietnia 2021

Operator Linii Pakującej - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator Linii Pakującej

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Kontrahentem
    • Współpracę w systemie 3zmianowym, 4brygadowym
    • Wsparcie przełożonego na etapie wdrożenia
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie pracownicze, bony świąteczne i inne świadczenia socjalne)
    • Bezpłatny transport oraz posiłki dla pracowników
    • Ciekawą współpracę w miłej atmosferze
    • Zatrudnienie oraz rozwój zawodowy w firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii

    Zadania:

    • Kontrola nad właściwą pracą linii produkcyjnej
    • Współudział podczas opracowywania instrukcji, procedur związanych z procesem pakowania
    • Sporządzanie raportów linii fuji
    • Kontrola nad aspektami jakościowymi, wydajnościowymi i dostępnościowymi
    • Zapobieganie występujących problemów i awarii (regulacja temperatur szczęk zgrzewających i rolek, zmiana kontu rolek)
    • Współudział w przezbrojeniu
    • Kontrola używanych materiałów opakowaniowych
    • Wypełnianie karty kontroli materiałów opakowaniowych
    • Kontrola nad poprawnością ilości pakowanego asortymenty pod dane zlecenie planistyczne
    • Współpraca z innymi operatorami maszyn

    Wymagania:

    • Posiadanie doświadczenia na stanowisku Operatora Maszyn Pakujących lub innych Maszyn Produkcyjnych
    • Znajomość mechaniki i automatyki (w stopniu podstawowym)
    • Posiadanie umiejętności technicznych jak również manualnych
    • Posiadanie umiejętności rozwiązywania pojawiających się problemów oraz  podejmowania skutecznych decyzji
    • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryczne, techniczne lub inne pokrewne)