Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 kwietnia 2021

Operator CNC - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator CNC

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy Operatora CNC, który będzie wspierał działania Zespołu i Kierownika ds. Produkcji. Oferujemy ciekawe wyzwania w multikulturowym i międzynarodowym środowisku, a także możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

    Zadania i odpowiedzialności

    Twój zakres odpowiedzialności obejmuje następujące zadania:

    • Obsługa centrum obróbkowego (frezarki - sterowanie numeryczne CNC HEIDENHAIN, SINUMERIK)
    • Ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny
    • Samodzielność w pracy przy detalach o niskim stopniu skomplikowania
    • Wdrażanie z inżynierem nowych produktów na maszyny
    • Samokontrola jakości wykonanych elementów
    • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem technologicznym
    • Dbałość o porządek wokół stanowiska pracy

    Co pozwoli na skuteczne wykonywanie powyższych obowiązków? Według nas będzie to:

    • Min. 2 letnie doświadczenia w obsłudze frezarek CNC
    • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: obróbka skrawaniem, mechanika)
    • Znajomość minimum jednego z układów sterowania (Fanuc, Sinumerik, Heidenhein)
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i obsługi przyrządów pomiarowych.

    Fortaco oferuje

    W Fortaco pracujemy w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, a nasze benefity to:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - oczywiście umowa o pracę, premie, dodatki
    • Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy
    • Bezpłatna opieka medyczna w PZU
    • Dodatkowa, dofinansowana opieka medyczna w PZU lub Luxmed
    • Ubezpieczenia grupowe w PZU lub AXA
    • Dofinansowanie programu Multisport
    • Wczasy pod gruszą, premie świąteczne
    • Inne świadczenia z ZFŚS
    • Vouchery/Bony na różne okazje
    • Paczki np. świąteczne, Na Dzień Dziecka
    • Inne możliwości, ale czasowo zawieszone w wyniku Covid19 np. SmartLunch, wyprawy na narty, ryb

    Fortaco Group
    Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

    Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.

Kontakt:

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji

Poczekaj na kontakt od nas, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się z nami za pomocą APLIKUJ TERAZ

Twoje stanowisko raportuje do Kierownika ds. Produkcji

Termin nadsyłania aplikacji

Wyślij swoją aplikację jak najszybciej, bo już wkrótce planujemy rozmowy z kandydatami oraz rozpoczęcie procesu zatrudnienia.

Wyślij swoją aplikację wraz z oczekiwaniami finansowymi poprzez naszą stronę Fortaco: www.fortacogroup.com

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii