Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

NARZĘDZIOWIEC Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: wykonywanie nowych kształtek i innych pomocy produkcyjnych, naprawianie i konserwowanie kształtek / form wtryskowych, nadzorowanie stanu technicznego maszyn i sprzętu znajdującego się w warsztacie, pomoc w innych obowiązkach działu utrzymania ruchu. Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie min. zawodowe, kierunek: ślusarz-spawacz, doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, umiejętność posługiwania się spawarką, uprawnienia spawalnicze MIG/MAG, dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień/kursu TIG, cięcia plazmowego i ręcznego przecinacza tlenowego oraz tokarki konwencjonalnej. Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne, przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu, świadczenia z Funduszu Socjalnego, kartę Multisport itp. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania." Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:   Reka Rubber Polska Sp. z o.o. ul. Trzcielińska 4 62-070 Dopiewo lub za pomocą "Aplikuj Teraz" www.rekarubber.pl Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...