Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 6 kwietnia 2021

Magazynier z funkcją Brygadzisty - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Magazynier z funkcją Brygadzisty

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Miejsce pracy: Długołęka

    Oferta:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
    • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia)
    • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
    • Możliwość rozwoju kompetencji liderskich i zdobycia doświadczenia w tym zakresie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie do 550 zł miesięcznie
    • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie świąt i wczasów, karty rabatowe na paliwo, karta SIM do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem i in.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Umiejętności zarządzania i motywowania zespołu
    • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi
    • Umiejętność obsługiwania skanera magazynowego
    • Znajomość procesów i dokumentacji magazynowej
    • Znajomość pakietu MS Office

    Zadania:

    • Bieżąca organizacja pracy zmiany zgodnie z przyjętymi standardami
    • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich wskaźników obsługi klientów magazynu przeładunkowego
    • Koordynacja i nadzór nad procesami przeładunku, skanowania, inwentaryzacji itd.
    • Nadzór i weryfikacja pod względem poprawności i kompletności dostaw, protokołów szkodowych, dokumentów wysyłkowych, WZ, listów przewozowych oraz dokumentacji podczas zmiany
    • Bieżące raportowanie wyników pracy
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii