Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Magazynier Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: obsługa wózka widłowego kompletowanie zamówienia przez pobieranie odpowiedniej ilości artykułów układanie artykułów na palecie inne prace zlecone przez przełożonego dbanie o porządek na magazynie Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym chęć wyrobienia uprawnień operatora wózków widłowych zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków dobra organizacja pracy Oferujemy: kurs operatora wózków widłowych opłacony przez pracodawcę atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym szkolenie przygotowujące do pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...