Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Magazynier Nr ref.: /JOBS.pl Jesteś osobą aktywną, chętną do podejmowania nowych wyzwań i zdobywania doświadczenia zawodowego? Chcesz się usamodzielnić i nie boisz się pracy trzyzmianowej? Cenisz profesjonalizm i empatyczne podejście pracodawców? Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Swoją ofertę kierujemy głównie do osób aktywnych, chętnych do nauki i zdobywania nowych doświadczeń.   Czy masz uprawnienia na wózki widłowe? Nie? Nieważne. Podczas szkolenia doskonale przygotujemy Cię do pracy. Posiadasz już doświadczenie na tym stanowisku? Super. Może z czasem chciałbyś zostać brygadzistą? U nas wszelkie furtki do rozwoju zawodowego są zawsze otwarte. Nieważne czy jesteś doświadczonym pracownikiem czy jest to dopiero początek Twojej kariery. Nie jest także istotne czy masz dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Wymagamy jedynie chęci do pracy oraz zaangażowania. Oferujemy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę 2300 zł brutto + 300 zł premii Co musisz zrobić, aby podjąć pracę? Wystarczy, że prześlesz swoje CV i umówisz się na spotkanie z rekruterem.   Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...