Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 marca 2021

Fizjoterapeuta - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresAustria,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Fizjoterapeuta

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:

    - Niezależne stosowanie wszystkich środków fizjoterapeutycznych zgodnie z zaleceniami lekarza

    - Przygotowanie i kontynuacja planów terapii.

    Oferujemy Państwu:

    - Najlepiej wyposażone miejsce pracy

    - Interesująca i zróżnicowana działalność

    - Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin z możliwością stałego zatrudnienia u

      naszego klienta

    - Kompleksowe informacje o nowej pracy w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej

    - Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania lub zapewnieniu zakwaterowania podczas 6-miesięcznego

      okresu tymczasowego przydziału

    - Zniżki na lunch i liczne zniżki dla pracowników w siedzibie naszego klienta

    - gwarantowana pensja od 2. 400,00 brutto/miesiąc

    - 14 wypłat w roku (czyli tak zwany Urlaubsgeld i Weihnachtgeld )

    Wymagania:

    - Ukończone szkolenie w zakresie fizjoterapii lub kwalifikacji zawodowych w Austrii (nostryfikacja)

    - Wpis do rejestru pracowników służby zdrowia (chętnie pomożemy Państwu we wdrożeniu, jeśli nie

       jest on jeszcze dostępny)

    - Odpowiednie doświadczenie zawodowe (układ mięśniowo-szkieletowy) pożądane, ale nie

      wymagane

    - Niezależny i odpowiedzialny sposób pracy

    - Umiejętności pracy w zespole i komunikacji

    - Gotowość do ciągłego doskonalenia zawodowego

    Najlepszym sposobem na przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych jest przesłanie ich pocztą elektroniczną:

    Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o.
    ul. Reymonta 30, PL-45-072 Opole
    Tel.:  +48 77 4 402 804
    Mobil:  +48 690 913 914

    Nasza strona internetowa:  http://www.trummer.eu/pl/

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii