Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 31 marca 2021

Belgia - DOJARZ - Robotnik pomocniczy przy hodowli zwierząt - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresBelgia,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Belgia - DOJARZ - Robotnik pomocniczy przy hodowli zwierząt

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska: dojarz, pracownik do opieki i dojenia krów na terenie Belgii ( 400 krów mlecznych, dojarnia 2 x 22, automatyczna, zakładana od tyłu), karmienie, mycie zwierząt, prace porządkowe przy zwierzętach i na terenie gospodarstwa- 3 udoje dziennie, dojenie zawsze w 2 osoby.

    Czas pracy około 45 godzin tygodniowo, możliwa praca w weekendy i w nocy.

    Możliwość zatrudnienia stałego.

    Wymagania:

    - doświadczenie na tym stanowisku

    - umiejętność dojenia krów,

    - dobra motywacja i zaangażowanie

    - prawo jazdy kat B

    - mile widziany ( nie wymagany) podstawowy j. Francuski lub angielski

    Oferujemy:

    - Stawkę godzinową minimum 11,00 euro
    - Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
    - Darmowe zakwaterowanie z kuchnią
    - Opieka formalno-prawna koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
    - Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
    - Możliwość pracy w nadgodzinach
    - Pomoc przy organizacji wyjazdu
    - Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA (koszty leczenia i OC)

    własne ubrania robocze, odpowiednie do pracy na zmienna pogodę i odpowiednie do pracy w oborze i przy zwierzętach. Minimum dwa komplety.

    własne gumiaki.

    Należy zabrać śpiwór, poszwy na kołdry, prześcieradło i ręczniki.

Kontakt:

0048 690999742

0048564612294

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii