Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Pomoc domowa

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Praca jako pomoc w domu/niania w Szwajcarii od października 2018. Prowork.Pl w imieniu klienta ze Szwajcarii prowadzi nabór na stanowisko niani w Zug. Wymagane dobre doświadczenie w prowadzeniu domu oraz znajomość angielskiego. Jeśli chcesz pracować jako niania  w Szwajcarii zarejestruj się na proworkpl i przyślij CV. Pracuj jako niania / Zug / Szwajcaria / od października 2018 Nr oferty: 10750/Prowork.pl Wymagania: Min. 2-3 letnie doświadczenie poparte referencjami w pracy jako niania Dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Dobry angielski lub niemiecki Kandydatka musi potrafić i lubić gotować Gotowość do podjęcia pracy jako niania w Szwajcarii z zamieszkaniem   Obowiązki: Klient Prowork.PL, prywatna rodzina ze Szwajcarii zatrudni doświadczoną osobę do pracy jako niania do 2 dzieci w wieku od 5 i 8 lat. Główne obowiązki: rano przygotowanie dzieci do szkoły, w ciągu dnia pomoc w domu, zakupy, sprzątanie, gotowanie itp.   Oferta pracy z zamieszkaniem /live in nanny/pomoc rodziny w Szwajcarii. Rozpoczęcie pracy - października 2018 Oferujemy: Praca na podstawie umowy o pracę – etat do 50 godz./tyg. Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim Wynagrodzenie: od  3800 CHF brutto/miesięcznie  Ubezpieczenie i urlop wypoczynkowy (ok. 4 tyg. rocznie) Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie (większość ofert z zamieszkaniem – nanny live-in) W zależności od oferty przelot z Polski do Szwajcarii może być opłacony przez rodzinę Kontakt: Jeśli masz doświadczenie z dziecmi jako niania czy au pair i chcesz pracować w Szwajcarii jako Nanny or Junnior Nanny, zarejestruj się na www.prowork.pl  i aplikuj na wybrane oferty w branży opieka nad dziećmi i praca w Szwajcarii. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Toba w sprawie dalszej procedury rekrutacyjnej. Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...