Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Pomoc domowa

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Praca jako pomoc w domu/niania w Szwajcarii od października 2018. Prowork.Pl w imieniu klienta ze Szwajcarii prowadzi nabór na stanowisko niani / pomocy domowej w Uitikon. Wymagane dobre doświadczenie w prowadzeniu domu oraz znajomość angielskiego lub niemieckiego. Jeśli chcesz pracować jako niania / pomoc domowa w Szwajcarii zarejestruj się na proworkpl i przyślij CV. Niania / pomoc w domu /Uitikon / Szwajcaria /październik 2018 Nr oferty: 10739/Prowork.pl Wymagania: Min. 2-3 letnie doświadczenie poparte referencjami w pracy jako pomoc w domu/niania Dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Opiekunka musi znać angielski lub niemiecki Preferowane prawo jazdy Gotowość do podjęcia pracy jako pomoc w domu/niania w Szwajcarii z zamieszkaniem   Obowiązki: Klient Prowork.PL, prywatna rodzina ze Szwajcarii zatrudni doświadczoną osobę do pracy jako pomoc w domu/niania do 3 dziewczynek w wieku 5, 8 i 9 lat. Główne obowiązki: rano przygotowanie dzieci do szkoły i opieka po szkole. W ciągu dnia pomoc w domu, zakupy, sprzątanie, gotowanie itp.   Oferta pracy z zamieszkaniem /live in nanny/pomoc rodziny w Szwajcarii. Rozpoczęcie pracy - października 2018 Oferujemy: Praca na podstawie umowy o pracę – etat 43 godz./tyg. Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim Wynagrodzenie:  3800-4300 CHF brutto/miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz oferty rodziny Ubezpieczenie i urlop wypoczynkowy (ok. 4 tyg. rocznie) Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie (większość ofert z zamieszkaniem – nanny live-in) W zależności od oferty przelot z Polski do Szwajcarii może być opłacony przez rodzinę Kontakt: .Jeśli masz doświadczenie z dziecmi jako niania czy au pair i chcesz pracować w Szwajcarii jako Nanny or Junnior Nanny, zarejestruj się na www.prowork.pl  i aplikuj na wybrane oferty w branży opieka nad dziećmi i praca w Szwajcarii. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Toba w sprawie dalszej procedury rekrutacyjnej. Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Zbrojarz - zatrudnię od zaraz, praca na terenie Rzeszowa
Zatrudnię zbrojarzy od zaraz, praca na terenie Rzeszowa. Mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętność czytania rynków technicznych, dyspozycyjność.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...