Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 4 października 2016

Zostań Au pair w Islandii/ Reykjavik/styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresIslandia, Reykjavik
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

 Zostań Au Pair! Oferujemy pobyty u rodzin w Islandii, kursy językowe i prace au pair przy opiece nad dziećmi. Ofery różnych rodzin w Reykjaviku i na terenie całej Islandii.Get inspred by Island!

Nr oferty: 37045/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • wiek Au Pair Islandia 18- 29 lat

  • znajomość w stopniu dobrym  j. angielskiego

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • gotowość do wyjazdu na 9-12 miesięcy

  • kandydatka na Au Pair musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna

  • ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

Obowiązki:

Rodzina islandzka z 2  dzieci  w wieku 3 i 7 lat zatrudni Au pair do pomocy przy opiece nad dziećmi na min 9-12 miesięcy. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi+ drobne obowiazki domowe (30 godzin tygodniowo ) otrzymasz bezplatne zamieszkanie i wyzywienie, bezplatny kurs j. islandzkiego i kieszonkowe 50 000 ISK / mies.   Jest to pobyt w ramach programu Au Pair.

Obecnie posiadamy oferty róznych rodzin z terenu całej Islandii na różńe terminy wyjazdu, szczególowy opis programu i warunki udziału znajdziesz na stronie Prowork w dziale wyjazdy Au Pair.

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair w Islandii ma zapewnione:

  • 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie irlandzkiej i pracę przy opiece nad dziećmi

  • Wynagrodzenie 50 000 ISK/mies. + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • Opieka biura partnerskiego w Islandii

  • ubezpieczenie medyczne

  • Po ukońćzeniu programu zagwarantowany bezpłatny powrót do Polski

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Chcesz poznać j. angielski i zamieszkać z rodzina w Islandii? Zostań Au Pair ! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt:

Jak się zgłosić do Programu Au Pair Islandia i załatwić formalności

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Islandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Islandii dla każdej kandydatki.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Islandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa.

Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie!

Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR

Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Polecamy promocje Au Pair 2016

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii