Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Rodzina z Cordoby zaprosi Au Pair do opieki nad 3 dzieci od listopada 2016. Zostań Au pair w hiszpańskiej rodzinie / Cordoba / listopad 2016 Nr oferty: 37042/Prowork.com.pl Wymagania:   wiek uczestnika Au pair Hiszpania 18 - 29 lat  Dobra znajomość j. hiszpańskiego lub j.angielskiego Doświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy  ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną Obowiązki: Rodzina hiszpańska z 2 dzieci w wieku 3, 5 i 9 lat  zaprosi Au pair do opieki nad dziećmi od listopada 2016. Rodzina mieszka w Madrycie.  Au Pair będzie sprawowała samodzielną opiekę nad dziećmi 30h/tyg. Ważne jest, by przyszła niania umiała biegle angielski. Oferujemy: Normal 0 21 W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione: 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. *dostępna opcja Summer Au Pair, pobyty u rodzin 1-3 mies. Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie. opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii Kontakt: Normal 0 21 Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Hiszpania  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl  Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065  skype: prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016. Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...