Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Rodzina z Amsterdamu poszukuje Au Pair do opieki nad 2 dzieci. Pobyt na okres 9-12 miesięcy.  Zamieszkaj jako Au Pair w Holandii / Amsterdam /grudzień 2016 Nr oferty: 36819/Prowork.com.pl Wymagania: • wiek uczestnika Au pair Holandia 18 - 29 lat • Dobra znajomość j.angielskiego • Doświadczenie w opiece nad dziećmi • Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. • Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną Obowiązki: Holenderska rodzina z 2 dzieci w  wieku 5 i 9 lat poszukuje Au Pair  na okres 9-12 miesięcy. Główne obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi do 30 godzin tyg.,  zabawa z dziećmi, drobne prace domowe. Rodzina mieszka w Amsterdamie, Holandia.  Oferujemy: W ramach pobytu Au Pair w Holandii ma zapewnione przez tę rodzinę: 9-12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka holenderskiego Kieszonkowe min 340 euro netto/ miesięcznie + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie (Au Pair Plus 400 - 450 Euro)i Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Posiadamy wiele ofert Au Pair i pobytu u rodzin na terenie całej Holandii. Wyjazdy Au Pair Holandia z biurem Prowork różne terminy 2016. Chcesz się nauczyć j. angielskiego lub holenderskiego i zamieszkać z rodziną w Holandii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Kontakt: Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę?   Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Holandia  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl   Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065   skype:   prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i nauke języka za granicą!.   Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...