Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Rodzina z 2 dzieci poszukuje Au Pair do opieki nad dziećmi. Pobyt na okres 12 miesięcy. Bezpłatny kurs j. norweskiego. Wyjedź jako Au pair w Norwegii/ Bergen/listopad 2016 Nr oferty: 36907/Prowork.com.pl Wymagania: Dobra znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego wiek Au pair Norwegia 18-29 lat doświadczenie w opiece nad dziećmi chęć do nauki i doskonalenia j. norweskiego Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Osoba wyjeżdżająca musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną Obowiązki: Rodzina norweska z 2 dzieci w wieku 2 i 6 lat  poszukuje  au pair / opiekunki do dzieci na  okres 12 miesięcy. Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziecmi do 30 godzin tyg.,  drobne prace domowe.  Rodzina mieszka w Bergen, Norwegia. Bezpłatny kurs j. norweskiego opłacony przez rodzinę.  Oferujemy: Praca Au Pair Norwegia to roczne pobyty językowe u rodzin norweskich. W zamian za pomoc w opiece nad dzieckiem Au Pair w Norwegii ma zagwarantowane: • 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i bezpłatną naukę języka norweskiego z rodziną i w szkole językowej. • Kieszonkowe 5400 NOK brutto / miesięcznie (ok. 650 Euro) • Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie • opłacony kurs języka norweskiego (dopłata 7800 NOK rocznie) • Bezpłatny przelot z Norwegii do Polski po ukończeniu kontraktu Au Pair • Bezpłatny przelot z Polski do Norwegii (opcjonalne) • ubezpieczenie medyczne dla Au Pair Kontakt: Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Norwegia prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem:info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065 skype: prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stroniewww.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!   Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .