Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Holenderska rodzina z Amsterdamu zatrudni Au Pair do opieki nad 2 dzieci od maja 2016 roku na okres 6-12 miesięcy. Bezpłatny przejazd do rodziny. Kurs j. angielskiego lub holenderskiego. Ucz się i pracuj / Au Pair Holandia / maj 2016 Nr oferty: 33752/Prowork.com.pl Wymagania: Au Pair Holandia -   wymagany   wiek   uczestnictwa 18-30 lat Komunikatywna znajomość języka angielskiego D oświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do 6-12 miesięcznego wyjazdu jako Au Pair Obowiązki: Rodzina z Amsterdamu poszukuje Au Pair do opieki nad 2 dzieci w  wieku 5 i 6 lat. Pobyt na okres 6-12 miesięcy od maja 2016 roku. Główne obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi do 30 godzin tyg., zabawa z dziećmi, drobne prace domowe. Rodzina posługuje się j. angielkim i niemieckim. Bezpłatny przejazd do rodziny z Polski. Oferujemy: W ramach pobytu Au Pair w Holandii ma  zapewnione przez tę rodzinę: 6-12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka niemieckiego Kieszonkowe min  340 euro netto/ miesięcznie   + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie  (Au Pair Plus 400 - 450 Euro)  Bezpłatny przejazd/przelot z Polski do Holandii  ubezpieczenie medyczne dla Au Pair Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.    Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Posiadamy  wiele  ofert  Au Pair i pobytu u rodzin na terenie całej Holandii. Wyjazdy Au Pair Holandia z biurem Prowork różne terminy 2013. Chcesz się nauczyć j. angielskiego lub holenderskiego i zamieszkać z rodziną w Holandii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!    Kontakt: Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę?   Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Holandia  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl    lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl   Kontakt: tel 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065   skype:   prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2013. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -13 lat doświadczenia!   Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!. Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...