Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 lutego 2016

Roczne wyjazdy Au Pair Szwajcaria 2016 i kursy językowe

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresSzwajcaria, różne miasta- Szwajcaria
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Prowork Au Pair Szwajcaria! Masz 18- 29 lat? Wyjedź na rok do Szwajcarii! Zostań Au Pair i ucz się niemieckiego.

Roczne wyjazdy Au Pair Szwajcaria 2016 i kursy językowe

Nr oferty: 34085/Prowork.com.pl

Wymagania:

Warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Szwajcaria

●wiek 18- 29 lat

●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)

●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną

Obowiązki:

Prowork Au Pair Szwajcaria! Masz 18- 29 lat? Wyjedź na rok do Szwajcarii! Zostań Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair. Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria 2016. Program skierowany jest do młodych osób - absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować!

Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Szwajcarii i uczyć się języka niemeickiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria. Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkac z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego.Oferujemy:

Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godz/tydz:

●roczny kontrakt na pracę AU PAIR u rodziny szwajcarskiej

●bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii

●kieszonkowe 700 CHF miesięcznie

●ubezpieczenie medyczne

●bezpłatny kurs języka niemieckiego


Kontakt:

 Jak się zgłosić do Programu Au Pair Szwajcaria i załatwić formalności?

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila na biuro@prowork.com.pl i sprawdź czy spełniasz wymogi dla Au Pair w Szwajcarii.

Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie odpowie na pytania o Au Pair w Szwajcarii oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Szwajcaria. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Zurichu, Lozanny, wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i organizacji wyjazdu.

Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 15 lat!

Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji zajmujących się organizowaniem wyjazdów wymiany kulturowej Au Pair Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...