Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 października 2016

Pracuj w Holandii jako Au pair / Utrecht /styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia, Utrecht
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina  poszukuje Au Pair do opieki nad 2 dzieci od stycznia 2017. Pobyt na okres 9-12 miesięcy

Nr oferty: 37170/Prowork.com.pl

Wymagania:

• wiek uczestnika Au pair Holandia 18 - 29 lat

• Dobra znajomość j.angielskiego

• Doświadczenie w opiece nad dziećmi

• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy

• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

• Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Obowiązki:

Holenderska rodzina z 2 dzieci w  wieku 2 i 6 lat poszukuje Au Pair  na okres 9-12 miesięcy. Główne obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi do 30 godzin tyg.,  zabawa z dziećmi, drobne prace domowe. Rodzina mieszka w Utrechcie, Holandia. Prawo jazdy jest wymagane.

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair w Holandii ma zapewnione przez tę rodzinę:

  • 9-12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka holenderskiego

  • Kieszonkowe min 340 euro netto/ miesięcznie + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie (Au Pair Plus 400 - 450 Euro)

  • kurs języka holenderskiego

  • Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair.

Posiadamy wiele ofert Au Pair i pobytu u rodzin na terenie całej Holandii. Wyjazdy Au Pair Holandia z biurem Prowork różne terminy 2016

Chcesz się nauczyć j. angielskiego lub holenderskiego i zamieszkać z rodziną w Holandii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Holandia  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016.

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i nauke języka za granicą!.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii