Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 września 2016

Pracuj jako Au pair w Norwegii/ Drammen/styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresNorwegia, Drammen
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina z 2 dzieci poszukuje Au Pair do opieki nad dziećmi. Pobyt na okres 12 miesięcy. Bezpłatny kurs j. norweskiego.

Nr oferty: 36811/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • Dobra znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego

  • wiek Au pair Norwegia 18-29 lat

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • chęć do nauki i doskonalenia j. norweskiego

  • Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy

  • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • Osoba wyjeżdżająca musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Obowiązki:

Rodzina norweska z 2 dzieci w wieku 4 i 6 lat  poszukuje  au pair / opiekunki do dzieci na  okres 12 miesięcy. Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziecmi do 30 godzin tyg.,  drobne prace domowe.  Rodzina mieszka w Drammen, Norwegia. Bezpłatny kurs j. norweskiego opłacony przez rodzinę.

Oferujemy:

Praca Au Pair Norwegia to roczne pobyty językowe u rodzin norweskich. W zamian za pomoc w opiece nad dzieckiem Au Pair w Norwegii ma zagwarantowane:

• 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i bezpłatną naukę języka norweskiego z rodziną i w szkole językowej.

• Kieszonkowe 5400 NOK brutto / miesięcznie (ok. 650 Euro)

• Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie

• opłacony kurs języka norweskiego (dopłata 7800 NOK rocznie)

• Bezpłatny przelot z Norwegii do Polski po ukończeniu kontraktu Au Pair

• Bezpłatny przelot z Polski do Norwegii (opcjonalne)

• ubezpieczenie medyczne dla Au Pair

Kontakt:

Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Norwegia prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem:info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016.

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stroniewww.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii