Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

 Zostań Au Pair! Oferujemy pobyty u rodzin w Islandii, kursy językowe i prace au pair przy opiece nad dziećmi. Ofery różnych rodzin w Reykjaviku i na terenie całej Islandii.Get inspred by Island! Praca Au pair Islandia/ Reykjavik/listopad 2016 Nr oferty: 36095/Prowork.com.pl Wymagania: wiek Au Pair Islandia 18- 29 lat znajomość w stopniu dobrym  j. angielskiego doświadczenie w opiece nad dziećmi gotowość do wyjazdu na 9-12 miesięcy kandydatka na Au Pair musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Obowiązki: Rodzina islandzka z 2  dzieci  w wieku 4 i 7 lat zatrudni Au pair do pomocy przy opiece nad dziećmi na min 9-12 miesięcy. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi+ drobne obowiazki domowe (30 godzin tygodniowo ) otrzymasz bezplatne zamieszkanie i wyzywienie, bezplatny kurs j. islandzkiego i kieszonkowe 50 000 ISK / mies.    Jest to pobyt w ramach programu Au Pair . Obecnie posiadamy oferty róznych rodzin z terenu całej Islandii na różńe terminy wyjazdu, szczególowy opis programu i warunki udziału znajdziesz na stronie Prowork w dziale wyjazdy Au Pair.   Oferujemy: W ramach pobytu Au Pair w Islandii ma zapewnione: 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie irlandzkiej i pracę przy opiece nad dziećmi Wynagrodzenie 50 000 ISK/mies. + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie. Opieka biura partnerskiego w Islandii ubezpieczenie medyczne Po ukońćzeniu programu zagwarantowany bezpłatny powrót do Polski Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Chcesz poznać j. angielski i zamieszkać z rodzina w Islandii? Zostań Au Pair ! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!     Kontakt: Jak się zgłosić do Programu Au Pair Islandia i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Islandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Islandii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Islandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania. Polecamy promocje Au Pair 2016 Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -15 lat doświadczenia! Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...