Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 18 października 2016

Praca Au Pair Hiszpania/ Palma de Mallorca /styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHiszpania, Palma de Mallorca
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina z Hiszpanii zaprosi au pair do opieki nad 3 dzieci od stycznia 2017

Nr oferty: 37233/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • Au Pair Hiszpania - wymagany wiek 18-30 lat

  • Komunikatywna znajomość angielskiego/hiszpańskiego

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

Obowiązki:

Rodzina hiszpańska z 3  dzieci w wieku 4, 8 i 10  lat poszukuje  Au Pair / opiekunki do dzieci od stycznia 20176 na okres 12 miesięcy. Obowiązki przyszłej Au Pair to opieka nad dziecmi max 35 godzin tyg. , zabawa z dziećmi, przygotowywanie posiłków.  Zamieszkaj w przepięknym , hiszpańskim mieście i połącz pracę z nauką! Jeżeli lubisz dzieci i masz doświadczenie w opiece- aplikuj na tę ofertę!

Oferujemy:

 W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione:

  • 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. *dostępna opcja Summer Au Pair , pobyty u rodzin 2-3 mies.

  • Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.Wyjazd do rodziny w Hiszpanii realizowany za pośrednictwem biura Prowork.

Kontakt:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Hiszpania  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie!

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii