Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Marzysz o poznaniu skandynawii? Chcesz zamieszkać w Helsinkach? Zostań Au Pair w Finlandii ! Zamieszkaj z fińską rodziną w Helsinkach czy innym mieście i poznaj codzienne życie w Finlandii od wrześnai/października 2016! Uwaga Au Pair w Finlandii - zapewniony bezpłatny kurs j. fińskiego! AU  PAIR FINLANDIA - super plan na gap year!  Finlandia praca Au Pair bezpłatny kurs FIŃSKIEGO październik 2016 Nr oferty: 36356/Prowork.com.pl Wymagania: wiek uczestnika Au pair Finlandia 18 - 29 lat znajomość j. angielskiego lub j.fińskiego  Doświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną Obowiązki: Zamieszkaj w pięknej Finlandii, szlifuj język i podróżuj w ramach programu Au Pair! Agencja Au Pair Prowork oferuje pobyty językowe u rodzin za granicą! Tym razem kierunek Finlandia! Jeśli chcesz spędzić kilka miesięcy lub rok w Finlandii, chcesz uczyc się języka fińskiego lub po prostu zamieszkać z typową fińską rodziną i poznać codzienne życie, zostań Au Pair w Finlandii! Posiadamy oferty rodzin z Helsinek, Turku i innych rejonów w Finlandii. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi 30 godzin tygodniowo, rodizna goszcząca zapewnia dla Ciebie mieszkanie, żywienie, kieszkonowe 280 Euro/mies +BEZPŁATNY kurs j. FIŃSKIEGO! AuPair Finlandia to super plan na GAP YEAR! Oferujemy:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  kieszonkowe dla Au Pair 280 Euro /miesięcznie  kursy językowe opłacane przez rodzinę  opłacony bilet miesięczny na komunikację miejską  2 tygodnie płatnego urlopu  opieka medyczna na podstawie karty EKUZ. Kontakt: Jak się zgłosić do Programu Au Pair Finlandia i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Finlandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Finlandii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Finlandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa.  Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie!  Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania. Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016. Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!  Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...