Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 29 sierpnia 2016

AuPair & GapYear Finlandia 2016! praca z dziećmi i nauka fińskiego!

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresFinlandia, Helsinki
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Marzysz o poznaniu skandynawii? Chcesz zamieszkać w Helsinkach? Zostań Au Pair w Finlandii! Zamieszkaj z fińską rodziną w Helsinkach czy innym mieście i poznaj codzienne życie w Finlandii od wrześnai/października 2016! Uwaga Au Pair w Finlandii - zapewniony bezpłatny kurs j. fińskiego! AU PAIR FINLANDIA - super plan na gap year!

Nr oferty: 36370/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • wiek uczestnika Au pair Finlandia 18 - 29 lat

  • znajomość j. angielskiego lub j.fińskiego

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Gotowość do do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy

  • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Obowiązki:

Kierunek Finlandia 2016! Chcesz poznać Skandynawię? Jak szybko nauczyć się fińskiego? Zostań  Au Pair i zamieszkaj z fińską rodziną! Agencja Prowork Au Pair proponuje unikalną zamieszkania z fińską rodziną i poznania języka oraz codziennego życia w tym kraju! Zostań Au Pair w Finlandii! Ucz się fińskiego  i pracuj w Finlandii! Wyjazdy są organizowane przez cały rok w dowolnych terminach na elastyczne pobyty 6-12 miesięczne (obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia). Obecnie wiele ofert dla Au pair Finlandia 2016 od października 2016: możesz zamieszkać jako aupair z fińską rodziną w Helsinkach, Turku, wielu innych rejonach pięknej Finlandii, w tym Laponii na farmie z psami husky i reniferami :-) Jeśli szukasz niezwykłego pomysłu na gap year, wyjazd Au Pair Finlandia 2016 z Prowork spełni Twoje oczekiwania!

Oferujemy:

  •  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie

  •  kieszonkowe dla Au Pair 280 Euro /miesięcznie

  •  kursy językowe opłacane przez rodzinę

  •  opłacony bilet miesięczny na komunikację miejską

  •  2 tygodnie płatnego urlopu

  •  opieka medyczna na podstawie karty EKUZ.

Kontakt:

Jak się zgłosić do Programu Au Pair Finlandia i załatwić formalności

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Finlandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Finlandii dla każdej kandydatki.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Finlandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa.

Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie!

Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR

Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii