Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Au Pair w Szwajcarii / Lozanna / styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresSzwajcaria, Lozanna
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina z okolic Lozanny w Szwajcarii poszukuje Au Pair z językiem angielskim do opieki nad 2 dzieci od stycznia 2017

Nr oferty: 37203/Prowork.com.pl

Wymagania:

• Dobra znajomość j.angielskiego, j.francuskiego lub niemieckiego

• wiek Au pair Szwajcaria 18-29 lat

• dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi

• chęć do nauki i doskonalenia j. niemieckiego/francuskiego

• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy

• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

• Osoba wyjeżdżająca musi być  niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

W Szwajcarii większość rodzin posługuje sie w domu kilkoma językami: niemieckim/angielskim/francuskim. W zależności od kantonu oficjalnym językiem będzie najczęściej niemiecki (w tym rejon Zurichu)

lub j. francuski (rejon Genewy). Większość ofert dla Au Pair w Szwajcarii posiadamy w rejonie Zurichu. Mile widziane kandydatki z doświadczeniem Au Pair w USA, Niemczych czy Anglii.

Obowiązki:

Rodzina z okolic  Lozanny z  2 dzieci w wieku 6 i 9  lat  poszukuje  au pair od stycznia 2017. Obowiązki Au Pair to : opieka nad dziecmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, przyprowadzanie ich ze szkoły i pomoc w nauce, zabawa oraz drobne prace domowe. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Au Pair ma zagwarantowaną możliwość uczestniczenia w kursie językowym.

Oferujemy:

Praca Au Pair Szwajcaria to roczne pobyty językowe u rodzin szwajcarskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane:

• 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi

• Kieszonkowe 700 CHF (franki szwajcarskie)/ miesięcznie

• Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie

• Bezpłatnie nauka w szkole językowej w Szwajcarii – kurs językowy 120 godzin rocznie

• Bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii

• Bezpłatny bilet miesięczny na komunikację publiczną

• Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair

• płatny urlop - 4 tygodnie rocznie

• Opieka partnerskiego biura w Szwajcarii i regularne spotkania dla Au Pair z całego świata

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Pobyt AU Pair w Szwajcarii to niezwykła szansa na poznanie tego kraju i nauki języków obcych!

Szukasz pracy w Szwajcarii? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się niemieckiego, angielskiego lub francuskiego! Zamieszkaj z rodziną w Szwajcarii! Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem niemieckim, angielskim lub francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt:

Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Szwajcaria prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem:info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016.

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stroniewww.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii