Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 4 października 2016

Au pair Norwegia / Mandal /styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresNorwegia, Mandal
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Wyjedź jako au pair do Norwegii i zamieszkaj z norweską rodziną od stycznia 2017

Nr oferty: 37048/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • wiek 18 - 29 lat ( wymagane do pobytu au pair w Norwegii)

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Gotowość do do wyjazdu na okres  min. 6-12 miesiecy i zamieszkania z rodziną norweską jako au pair

Obowiązki:

Norweska rodzina z  2 chłopców w wieku 2 i 5 lat  poszukuje  au pair od stycznia 2016 na rok.. Do zadan au pair będzie należało  przygotowanie posiłków dla chłopców, zabawa, wychodzenie na spacery, układanie do snu. Rodzina meszka bardzo w Mandal w Norwegii. Au Pair będzie miała również możliwość uczestniczenia w kursie językowym.

Oferujemy:

Praca Au Pair Norwegia to roczne pobyty językowe u rodzin norweskich. W zamian za pomoc w opiece nad dzieckiem Au Pair w Norwegii ma zagwarantowane:

  • 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia),  pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i bezpłatną naukę języka norweskiego z rodziną i w szkole językowej.

  • Kieszonkowe 5400 NOK brutto / miesięcznie (ok. 650 Euro)

  • Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie

  • opłacony kurs języka norweskiego (dopłata 7800 NOK rocznie)

  • Bezpłatny przelot z Norwegii do Polski po ukończeniu kontraktu Au Pair

  • Bezpłatny przelot z Polski do Norwegii (opcjonalne)

  •  ubezpieczenie medyczne dla Au Pair

  • Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.

Posiadamy  wiele  ofert  Au Pair i pobyty u rodzin na terenie całej Norwegii. Wyjazdy Au Pair Norwegia z biurem Prowork różne terminy 2016

Szukasz pracy w Norwegii? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się norweskiego!

Kontakt:

Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Norwegia  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem:info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016.

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stroniewww.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -15 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii